zühtüpaşa tesisatçı

Zühtüpaşa tesisatçı servisimizden alacağınız profesyonel hizmetleri, ustalarımızın elde ettikleri yüksek deneyim ve müşteri taraflı bakış açısı ile tesisatlarınızdaki sorunları ortadan kaldırabilirsiniz. Bu sektörde lider firmalardan biri olmamızın arkasındaki sır perdeli; her müşterimize eşit bakış açısı ve güler yüzlü hizmet anlayışı içerisinde olmamız, genç ve dinamik elemanlarımızı ustalarımızın nezaretinde çalıştırıyor olmamız gibi sebepler vardır. Tesisat sıkıntısı ne olursa olsun, birkaç saat yada gün içinde tamamen ortadan kaldırılması mümkündür. 7-24 hizmet veren firmamızdan kalorifer, doğalgaz tesisatınıza ait sorunlar, su boruları, gider açma, tuvalet yada klozetinizin iyi bir şekilde çalışmaması gibi sorunlar için bizleri arayabilirsiniz.

Su kaçağı bulma Kadıköy

Petek temizliğinizi sadece dış yüzeylerini temiz bir bez ile silerek mi yapıyorsunuz? Hangi model ve marka petekler kullanırsanız kullanın, bir seviyeden sonra suların akışının yönünü ve gidişatını engelleyici tortullar oluşabilir. Temizlenmesi ve onarılması tamamen Zühtüpaşa tesisatçı ustalarımıza bırakılmasını öneriyoruz. Bir miktar oksijen tahliyesi yapmak, peteklerinizdeki ısınmayan bölgelerin tekrar faal hale gelmesini her zaman sağlamayabilir. Eğer oksijen, peteklerden dışarı atıldığı halde sıcak su o bölgelere gelmiyorsa sert bir tabaka bunu engelliyor olabilir. Apartmanınızda ortak kalorifer kazanı yada evinizde kombi olabilir. Bir miktar daha fazla yanmasını sağlamak yani ısı derecesini açmak pek bir çözüm ifade etmeyecektir. Şöyle düşünebilirsiniz. Akvaryumunuz var ve suyu oldukça kirli. Camın iç kısmına vantuzlarla tutturulan bir temizleme filtresi kullanmaz mıyız? Birkaç saat içinde büyük ölçüde temizlenecektir. Evinizde kaç tane petek olursa olsun, hepsi birbirine bağlıdır ve temizleme makinamızı kombi+petek yada sadece petekler için olacak şekilde bağlayabiliriz. Suların bu mekanizma içerisinde devir daim etmesi ve sıvı kimyasallar yardımı ile tortul, balçık yada farklı sert maddelerin çözünerek filtre makinamızda kalmasını sağlayabiliriz.

Zühtüpaşa tesisatçı ustalarımıza güvenmeniz ve bizlere arayabileceğiniz telefon hatlarında ulaşmanız, sorunlar için kalıcı çözümlere ulaşmanızı sağlayacaktır. Peteklerinizi kendi başınıza tamir etmenizi kesinlikle tavsiye etmiyoruz. Sebebi ise hava olan bölgeyi tahliye etmek gibi kolay bir iş olmayıp, çözücü kimyasallar ve filtre makinası olmadan evinizde bazı bölgelerin kirlenmesi gündeme gelebilir. Kırmadan, dökmeden ve temizliğe dikkat ederek çalışmamıza izin verebilirsiniz. İyi günler dileriz.

Be the first to comment

Leave a comment

0532 736 48 79 TIKLA ARA
Call Now ButtonTıkla ARA : 0216 612 55 90