Dedektörle Su Kaçağı Bulma Kadıköy

Dedektörle su kaçağı bulma Kadıköy firmamızda kırmadan kameralı cihazlarla su kaçağı tespiti ve onarım hizmetleri verilmektedir. Su kaçağı bulma Kadıköy müşteri temsilcisini arayın aynı gün içinde hizmet verelim.

Dedektörlü Su Kaçağı Tespiti

Dedektöktörle su kaçağı tespiti Kadıköy günümüzdeki şartlar ve teknolojik imkanlarımız dahilinde düşünecek olursak, Türkiye’de üst düzey bir kalitede yer aldığımızı söylemekte çekince bulmuyoruz. Her tesisatçı bina türü ve alanı ne olursa olsun problemi birkaç dakika içinde doğru şekilde bulmak ister ki hemen çözüme geçebilsin. Bunu bir takım bardak türünde ve sadece sesleri kulağa iletmenizi sağlayacak mekanik düzeneklerle yaparsanız işiniz zor demektir. Dedektörle su kaçağı bulma Kadıköy ile bizim farkımız işin içine her türlü alternatifi dahil etmemizdir. Servis rakamlarımız sabit ve bellidir. Çalışma alanlarımızdan bazılarını ise birazdan sizlerle paylaşacağız. Söz gelimi mutfak tavanı yoğun şekilde sürekli damlalar halinde akışa neden oluyor ve boya, alçı ne varsa zarar görüyor. Birkaç gün belki durur ve kurur diye beklediniz fakat hiçbir gelişme yok. Bu arada komşunuzla konuştunuz ve sorumluluğu üzerine almak istemiyorsa bizi arayın, arızanın sizden kaynaklanmadığına dair araştırma sonuçlarımız bu şekilde oluşursa size bir bilirkişi raporu düzenleyelim. Ayrıca mutfak tavanında size ait olan sadece elektrik kabloları vardır yani o kısımlar komşunuzun tesisatından akan sıvılara ait olması gerektiği için büyük oranda sizin haklılığınız ile sonuçlanabilir.

Dedektörle su kaçağı bulma Kadıköy ekiplerimiz eğer ki komşunuz kabul ederse, onun binasına giderek mutfak zemininden genelde temiz su hattı geçer ve detektör yardımı ile biraz inceleme yapabilir. Amacımız temiz su geçen sistemlerdeki farklılıkları sesleri dinleyen cihazlar ile anlamaktır. Eğer ki gider kısmı sızma yapması durumunda kamera ile de fark etmemiz zor olmayacaktır.

Be the first to comment

Leave a comment

0532 736 48 79 TIKLA ARA
Call Now ButtonTıkla ARA : 0216 612 55 90