kadıköy su patlağı bulan tesisatçı

Kadıköy su patlağı bulan tesisatçı telefon numarası 0216 612 55 90 kırmadan kameralı su kaçağı tespit cihazı ile servis veriyoruz. Su kaçağı bulma Kadıköy şubemizi arasanız evinizde veya iş yerinizde patlak boru yer tespiti yaptırabilirsiniz.

Kadıköy su patlağı bulan tesisatçı kombi su basıncı ayarlama firmasıdır. Kombinin basıncı ne olmalıdır? Kombi su basıncı 1,5 altında ise musluk, sıcak su petekleri randımanlı çalışmayabilir ve 1,5 bar üstünde ise su damlatma problemi görülebilir. En ideali 1,5 seviyesinde kalmasını sağlamaktır ve bunun için kombi basınç ayarlama işlemi için ekibimizi davet edebilirsiniz.

Kadıköy su patlağı bulan tesisatçı kombi bakım servisidir. Kombi su muslukları ile eksik su basılması basıncın normal seviyesine getirebilir. Yalnız kombi, petekten su sızıntısı devam ediyor ise yine dengelenme sorunu olacaktır. Basıncını kontrol ederek petek ve duvar içleri dahil termal kameralı su kaçağı tespiti sistemi ile taranması yapılır. Buradaki amaç soğuk petek içleri, sızıntı bölgeleri, kombi su borusunda beton fayans içinden alt kata su kaçağı gibi pek çok sorunları hasar vermeden taramaktır. Sızıntı alanları cihazda görünmesinin ardından kombi su borusu ise ekstra dedektör taraması ile sızan suyun çıkardığı ses dalgalarını da araştırabilir ve hata payı olmadan o noktada küçük bir matkap işlemi ile problemi çözebiliriz. Peteğin alt, yan kata akıttığı suyu durdurmak için petek, kalorifer su akıntısını durduran kristalleşen kapatıcı sıvıyı petek içerisine aktarıp, bir süre beklenmesi gerekir ve her ikisi de mükemmel sonuçlar üretmektedir.

Kadıköy su patlağı bulan tesisatçı kombi su basıncı dengeleme firmasıdır. Su basıncı düşük ise su basılması, kombi su basıncı yüksek ise su boşaltılması gerekir. Suyun basıncını bozabilecek etmenleri de tecrübeli olan kombi su kaçağı bulan tesisatçı ekibimize devretmenizi ve garanti süreli çözümlerimizi anında alarak kaliteli su arıza tespiti, onarımı yapılmasını öneriyoruz. Telefonla hemen servis kaydını şu anda oluşturabilirsiniz.

0532 736 48 79 TIKLA ARA
Call Now ButtonTıkla ARA : 0216 612 55 90