kadıköy merdivenköy su kaçağı bulma

Evinizde veya iş yerinizde yaşanan tesisat problemi için kadıköy merdivenköy su kaçağı bulma servisini arayabilirsiniz 99 TL ye aynı gün hizmet veriyoruz. Su kaçağı bulma Kadıköy şubemizle hızlı bir şekilde hizmet vermekteyiz.

Kadıköy merdivenköy su kaçağı bulma alttan ısıtma tesisat sistemlerinde kaçak bulan servistir. Yerden, alttan, zeminden ısıtma sistemi enerji tasarrufu sağlamanın yollarından birisi de içinin son derece temiz olmasıdır. Bu sayede ısınan su rahatlıkla pompalanacak ve her yere dağılacaktır. Bu sayede boş yere kombinizi daha yüksek ısılara getirmenize gerek de kalmaz. Fakat bir vakit sonra su eksilmesine neden olan korozyon gibi durumlar sizleri bulabilir fakat cihazlarımızla kırmadan arama çalışmaları yapıyoruz.

Merdivenöy Su Kaçağı Tespit Servisi

Kadıköy merdivenköy su kaçağı tespiti yerden ısıtma tesisat borularında kaçak onarıcı sıvı kullanan tesisatçıdır. Yerden ısıtma sistemi temizlemek için solüsyonlu yıkama makinesi birkaç saatte yeni gibi tesisatın içini temiz duruma getirir. Bazı ölçümleri basınç faktörlü varsa kombiniz yoksa bizim getireceğimiz bir cihaz ile baktıktan sonra basınç faktörlü araştırmasını yapar ve teşhisini koyarız. Hatta ıslak kalan yüzeyleri nem ölçer makine ile tam olarak görüntülenmesi ve sızıntı alanlarının kırmadan bulunması termal kamera aracılığı ile kısa sürede yapılabilir. Alttan ısıtma sistemi su kaçağını durduran, onaran kimyasal kullanılması da sızıntı miktarı baz alınarak uygun ölçekli sisteme gönderilir. Sızıntı noktasındaki deliği tam olarak hava ile buluşma aşamasında sertleşmesi, kristalleşmesi sonucunda ortaya çıkar. Yine tadilat seçeneği olmaz.

Kadıköy merdivenköy su kaçağı bulma yerde ısıtma tesisatı yıkaması yapan servistir. Zeminden ısıtmalı tesisatlar yıkama yapılması enerji tasarrufu ve sıcaklık artıcı adımlardır. Keza, kombide oluşan sızıntıların bulunarak durdurulması da boş yere su faturası ödemenizi engelleyecek gelişmelerdir ve buraya yazamadığımız ne kadar tesisat sızıntı ve parça arızası varsa hepsi için bize ulaşabilirsiniz.

0532 736 48 79 TIKLA ARA
Call Now ButtonTıkla ARA : 0216 612 55 90