acıbadem makine ile su kaçağı tespiti

Acıbadem makine ile su kaçağı tespiti yapan su tesisatçı telefon numarası 0216 612 55 90 dır kırmadan makineli cihazla ve kameralı sistemle servis veriyoruz. Makine ile su kaçağı tespiti Kadıköy şubemizi arayarak aynı gün içinde servis alabilirsiniz.

Acıbadem makine ile su kaçağı tespiti banyo gider çatlağı bulan servistir. Banyo gider borusundan alt kata su sızıntısı, tavanda akıntı var problemlerinde birkaç damla veya daha aşırı türde bir sorun olsa bile bizi hemen aramalısınız. Vananın kapatıldığında akmaya devam ediyor ve atık kokusu size gelmiyor ise o temiz su hattı olup, sürekli akacaktır fakat gerek kameralı su kaçağı tespiti gerekse ses dinleme cihazlarımız ile yerini tam olarak görüntüleyebiliriz.

Acıbadem Su Kaçağı Tespiti

acıbadem su kaçağı tespiti

Acıbadem makineli su kaçağı tespiti banyo kaçak durdurma firmasıdır. Nasıl yapılır? Betonu kırmadan içinden su kaçıran boru nasıl bulunur? Gider borusu olsaydı ana gider kolonu boyunca bodrum kata kadar suyun akması olabilirdi ve tam yerini saptamak için koku, atık suları takip ederek gider içerisine kamera takılması sonucunda teşhis yapardık. Şebeke hatlarında ise pimaş boru içlerinde su aktığı ve daha küçük tesisatlar olduğu için kamera takılmaz fakat yayılan ses dalgalarını mikrofon ve filtreleme sistemi ile toplayıp, netleştirerek tam olarak konumunu saptarız. Garantili su kaçağı bulan firmalar o alanda minik bir matkap darbesi ile kırılması ve boru hattına ulaşarak nereden alt kata su kaçağı var sorusunu oluşturan dirsek, yatay boru, kaynak aşınması, basınç fazlalığı gibi sebepler hasar gören boruyu onarmaya geçerler. Bol yedek parça, uzun garanti süreleri ile her zaman güvendesiniz.

Acıbadem makine ile su kaçağı tespiti banyo su sızıntısı tamiri firmasıdır. Banyodan su sesleri geliyor ise elektrik hatlarına ulaşması cihazlara ve tesisata ekstra zarar verebilir. Özellikle priz kenarlarında devamlı ıslaklık, nem görüyorsanız ayrıca bu konuya önem vererek 7/24 her gün açık kamerayla su kaçağı tespiti Acıbadem ekibimizi aramanızı önermekteyiz.

0532 736 48 79 TIKLA ARA
Call Now ButtonTıkla ARA : 0216 612 55 90