kadıköy bahariye su kaçağı bulma

Sudan sebeplere teknolojik çözümler sunan kadıköy bahariye su kaçağı bulma firmamız tesisat kaçağı tespitini 99 TL en ucuz fiyatla yapmaktadır. Kadıköy Bahariye su tesisatçı için doğru tercih Çözüm Merkezi aynı gün içinde evinize gelip arızayı giderir.

Kadıköy bahariye su kaçağı tespiti ekibine nasıl ulaşılır ? İster 0216 612 55 90 arayarak isterseniz 0551 231 83 55 gsm çağrı merkezimizi arayarak bizlere ulaşabilirsiniz.

Kadıköy Su Kaçağı Bulma Firmaları

Kadıköy bahariye su kaçağı bulma kombi su eksiltmesini cihazla düzelten servistir. Kalorifer, kombi borularını kırmadan tamir etme işlemleri tamir sıvısı enjekte edilerek uygulanır. Seyreltilmiş olan kapatıcı sıvının tesisat suyunun içinde ilerlemesi ile ortalama 48 saat içinde kombi su tesisatında onarım yapılabilir. Sıklıkla kombiye su verme işlemlerinden firmamız ile kurtulabilirsiniz.

Kadıköy bahariye su kaçağı tespiti kombi su sızıntısı yerini gösteren cihaz kullanır. Kombide denge kabındaki hava bitmiş ise veya tesisatta delinme varsa sızıntı olacaktır. Kombiden kaynaklı bir hata varsa düzensiz ve dengesiz şekilde kombideki su eksilmesini cihaza bakarak görebilirsiniz. Düşen yalnızca su seviyesi ile kombi tesisatında kaçak olabilir. Sürekli ve neredeyse bir, iki günde bir kombiye su ilavesi yapıyorum diyorsanız tesisat kaçağı neredeyse kesindir. Petek delindi ise su duvar, fayans içlerine akmaya başlamış olabilir. Nem ölçer makinesi ile ıslaklığın tam olarak yayıldığı kısımları dikkatli bir şekilde görüp bulabiliriz. O noktaya peteğin kenarına eklenecek onarım sıvısı ile kapatma işlemleri kullanılabilir. Peteği sökmeden sızdıran peteği tamir etme, onarma amaçlı tüm işlemler tadilatsız yapılmaktadır.

Kadıköy bahariye su kaçağı bulma kombi su borusu kaçak yerini gösteren firmadır. Kombi su tesisatında kaçak yerini bulmak için kameralı su kaçağı tespiti kullanılmaktadır. Kombi su sızıntıları yine petekte olduğu gibi biraz ılık, sıcak arası suyu betonun içine akıtır. Nem makinesi, tesisatın içindeki su seslerini dinleyecek dedektör ve termal kamera üçlüsü ile yerini kesin olarak saptayabilir ve onarıcı çalışmalara başlayabiliriz.

0532 736 48 79 TIKLA ARA
Call Now ButtonTıkla ARA : 0216 612 55 90