kadıköy cihazlı su tesisatçısı

Kadıköy cihazlı su tesisatçısı olarak su kaçaklarını noktasal olarak bularak gereken onarımlarıda 1 yıl garantili olarak yapıyoruz.

Kadıköy cihazlı tesisatçı olarak yaşadığınız tesisat sıkıntılarına ait sorunlara dair acilen yardım etmek istiyoruz. Acil tesisat kaçak bulma ekipleri 0216 612 55 90 numarasından ulaşabilirsiniz.

Su kaçağı tespiti

Kadıköy su kaçağı tespiti ekipleri evinize gelir ve şikâyetlerinizi dinler. Örneğin, muslukları kullanmadığınız halde evinizde devamlı su sesleri geliyordur. Belki bu süreç zarfında kombideki su eksilme sinyalini görmüş olabilirsiniz. Kombi önemli bir işarettir ve temiz su kaçağına benziyor. Fakat elemanlarımız cihaz ile her türlü olasılıktan yola çıkarak başta mutfak, tuvaletteki lavabo sistemleri olmak üzere tam bir tarama gerçekleştirecek. Cihazı mutfaktan herhangi bir tarafa tutarız ve kızıl ötesi sinyaller gönderir. Dönüşte boruların röntgenini çekmişçesine görüntüler ekranımıza düşer ve bar basıncını da ses detektörü ile o boru üzerinden ölçerek hemen hatalı kısmı bulabilir ve tadilata başlayabiliriz. Kadıköy cihazlı su tesisatçısı tam analiz yeteneğini konuşturarak araştırma sürecini hızlıca tamamlayabilir. Örneğin lavaboyu kullanıyorsunuz ve ayaklarından sızıntı şeklinde su damlacıklarını gördünüz. Açıkça temiz su kaçağı bu ve musluk kenarlarından gelebileceği gibi borudan da kaynaklanabilir. Eğer kirli olsaydı atık kaçağı olacağını söyleyebilirdik. Sıcak su hattından geliyorsa devamlı akacaktır ve diğer tesisatların yeterince su kullanımının önünde engel olacaktır. Önce musluk bataryası içindeki kısımlar incelenir, sorun orada değilse gider gırtlak borusuna bakılır ve lavabo kenarındaki sıkıntılı kısım bulunarak tamir edilir.

Kadıköy cihazlı su tesisatçısı olarak her zaman işimize önem veriyoruz ve kaliteli hizmetler için aldığımız standart ücretler ile sizlere destek oluyoruz.

Be the first to comment

Leave a comment

0532 736 48 79 TIKLA ARA
Call Now ButtonTıkla ARA : 0216 612 55 90