Caferağa Su Kaçağı Bulma

Caferağa su kaçağı bulma servisi olarak noktasal tespit yaparak kameralı cihazlarla kırmadan cihazla su kaçağı tespiti hizmeti vermekteyiz. Aynı gün içerisinde Çözüm Merkezi olarak Kadıköy semtine servisimiz bulunmaktadır.

Caferağa Kaçak Su Tespiti

Kadıköy Caferağa su kaçağı bulma tıkanan tuvalet kanalında kırılma ve atık sızması meydana gelmesi problemi için su kaçağı bulan firmalar olarak kamera ile ilk araştırmaları yapmaktayız. Pis su tesisatındaki borunun çökmesi ve kırılmasında sızmalar normaldir. Beton içindeki borulardan bahsediyoruz ve betonların kırılmasına gerek yoktur. İçten bakar ve boruların ne tarafında kırık var görürüz. Yalnızca orada başlatılacak bir operasyon ile sızmaları durdururuz. Caferağa su kaçağı bulma suyu sızdıran boruyu hatasız bulma ve tam yerini elde ettikten sonra beton ve fayans kırılmasına geçmekten yanadır. Güçlü analizler ile bu yapılabilir. Örneğin ses! Evet, yanlış duymadınız. Herhangi bir yüzey dinlenebilir durumda ise yani cihazımız ile ses seviyesi artırıldıktan sonra belirtileri elde etmemiz ile birlikte ekip arkadaşımız hızlıca işaretlemeler yapacak. Sorunlu lokal kısımlar minik işaretlemeler ile elde edilir. Suyun tıslaması, betonun iç kulvarı veya tuğlaya çarpması sırasındaki sesleri düşünün. İşte tüm bunları su kaçağı bulan tesisatçı ses detektör taramaları eşliğinde kısa sürede bulmaktadır.

Caferağa su kaçağı bulma “kalorifer su damlatıyor” şikayetinde damlatan petekte kalıcı onarım sunuyoruz. Birinci aşama kameralı su kaçağı tespiti ile peteklerde bakılacak ve dıştan analiz yapılacak termal kamera ile sızdırma yapan peteklerde su kaçağı bulma işlemidir. Çıkarılacak sonuçlara göre belirlenen peteklerde nano kimyasal takviyesi ile sızan peteklerdeki sıvı kaybını durdurabiliriz. 10 dakika ile 24 saat arasında veya genelde küçük türdeki sızmaların da 10 dakikada durdurulabildiği bir teknik olarak ek bilgi verelim.

Be the first to comment

Leave a comment

0532 736 48 79 TIKLA ARA
Call Now ButtonTıkla ARA : 0216 612 55 90