kadıköy termal kamerayla su kaçağı tespiti

Kadıköy termal kamerayla su kaçağı tespiti yapan su tesisatçısı termal kameralı sıcak suda kaçak bulan servistir 99 TL su kaçağı bulma fiyatıdır. Su kaçağı bulma Kadıköy şubemizi arayarak aynı gün içinde hizmet alabilirsiniz.

Termal Kamera Farkı

Kameralı su kaçağı bulma Kadıköy tesisat ustaları termal kamera kullanarak izlosyon ve sıcak su borusunda kaçağı noktasal olarak tespit etmektedir. Termal kamerayla su kaçaklarını bulan tesisatçı Kadıköy için tercihiniz Çözüm Merkezi uygun fiyat politikası ve müşteri memnuniyeti garantisi ile hizmet vermektedir.

Kadıköy Termal Kamera Kullanan Tesisatçılar

Kadıköy termal kamerayla su kaçağı tespiti banyo zemindeki su kaçağı bulan firmadır. Banyo duvarı, zemini içinde sıcak su borusunda oluşan kaçağın hiçbir yeri kırmadan bulunması için termal kameralı su kaçağı tespiti sistemlerinin kullanılması gerekir. Bunu kalorifer tesisatı içinde uygulayabiliriz.

Kadıköy termal kamerayla su kaçağı bulma banyo kombi, sıcak su borusunu dinleme yaparak bulan servistir. Siz fark etmezsiniz fakat fayansın yüzeyine içindeki sıcak su borusundan dolayı ısı dalgası gelir. Bu çok zayıftır fakat fayans içini tarayabilecek termal kamera ile direkt tesisattaki sıcaklığın ekrana gelmesi ile sızıntı noktalarını ve boru geçiş alanlarını da tam olarak görmekteyiz. Ekibimiz kolay bir şekilde bu taramayı yaparken, şüpheli alanları işaretler ve o bölgelerde özellikle ses dedektörü ile sızıntının ilk çıkış esnasındaki oluşturduğu ses dalgalarının belirtilerini dinlemeye başlarız. Arızalı su tesisatındaki noktalar hemen gözlenir ve ek gürültüleri bazı filtrelemeler ile tamamlayarak göz ardı ederiz. Yani yalnızca su kaçağı bulan firmalar olarak sesleri dinleriz. Sıcak su tesisatı geçiyorsa da termal kamera sonuçlarını inceleriz. Su tesisatında basınç ölçümü yaparız ve hiçbir noktayı kırmadan tam olarak kaçak noktasını işaretlemeye başlarız.

Kadıköy termal kamerayla su kaçağı tespiti banyo su tesisat arızasını gideren tesisatçısıdır. Cihaz ölçümleri ile bulunan arızalı boru tesisatının yüzeyindeki fayans veya duvarda küçük bir gedik açılır. Ardından tesisata ulaşarak sızıntının ne boyutta olduğunu gözlenir, arızalı parça hemen onarılır ve garanti süresi veren termal kameralı su kaçağı bulan tesisatçı olarak her zaman desteğe hazırız.

0532 736 48 79 TIKLA ARA
Call Now ButtonTıkla ARA : 0216 612 55 90