Kadıköy Termal Kamera

Kadıköy termal kamera sistemi kullanarak su kaçağı tespiti yapan tesisatçı olarak su kaçağı bulma konusunda uzmanlaştık. Su kaçağı bulma Kadıköy aynı gün içinde tüm semtlere hizmet sağlamaktadır.

Su Kaçağı Bulma

Kadıköy termal kamerayla su kaçağı bulma kuruluşumuz çerçevesinde sizleri büyük bir zahmetten kurtarmak istiyoruz. Herkesin amacı sorunsuz binalarda yaşamaktır. Elektrik sigortası atar ve her seferinde elektrikçi çağırmak yerine kendiniz zamanla onarmaya çalışabilirsiniz. Yalnız banyo duvarı ıslak halde sürekli duruyor ve ıslaklığı da artıyorsa bu durumda yapabileceğiniz pek bir şey yoktur. Çünkü derinlerde bir boru çatlaması, sızıntısı vakası gibi gözüküyor. Kadıköy termal kamera su kaçağı bulma ekiplerimiz çok dikkatli bir analiz ile aslında sorunları ortaya koyabilir. Müstakil veya apartman daireleri, iş yerleri, fabrika ve otel gibi bazı yapılarda herhangi bir alanda oluşan ıslaklıkları biz belirtileri takip etmek için kullanmaktayız. Eğer bir noktada artan ıslaklık varsa ve betonun herhangi bir yüzeyinde bu su geçişleri devam etmiyorsa orada tesisat borusu geçiyor olabilir. Yalnız sırf bu şekilde izlenim içinde olacağız diye kesinlikle hemen delme işlemi yapamayacağımız da açıktır. Termal kamera ile ıslaklıkları bir de bu açıdan bakarız. Belki biraz derinlerde birkaç milim gibi bir alanda adeta nehir gibi bir yol üzerinden üst kattan gelen sızıntıyı görebiliriz. O halde problem için komşunuzda inceleme yapmaya başlarız ve bu sıkıntıyı oluşturan soğuk su tesisatlarına ilişkin ise ses detektörleri ile bulabiliriz.

Kadıköy kameralı su kaçağı bulma ile her zaman daha kaliteli hizmet almanız mümkündür. Bahsettiğimiz herhangi bir alandan geçen tesisatlar için değil, tuvalet, banyo gibi giderlere ilişkin etrafa atık sıvı madde ve kokularının yayılması gibi durumlar içinde bizleri arayınız.

Be the first to comment

Leave a comment

0532 736 48 79 TIKLA ARA
Call Now ButtonTıkla ARA : 0216 612 55 90