Kameralı Su Kaçağı Bulma Kadıköy

Kameralı su kaçağı bulma Kadıköy tesisat firması kırmadan dökmeden cihazla su kaçağı tespiti ve onarımı 1 yıl garantili hizmet veriyoruz. Su kaçağı bulma Kadıköy şubemiz 2013 yılında faaliyete girmiştir. Çözüm Tesisat İstanbulda 6 şube 9 servis aracı ile hizmetinizdedir.

Kameralı Su Kaçağı Bulma

Kadıköy kameralı su kaçağı tespiti sayesinde büyük tadilatlar ve dolayısı ile aşırı maliyetlere varan sonuçlara son diyebiliriz. Ancak bu ihtimal çok sayıda sızıntıya maruz kalan binalarda yer alır. Düşünün ki bir binada 100 metreden fazla tesisat borusu vardır ve içlerinden farklı noktalarda yer alan 10 tane sızıntı var. Sızıntı durumundaki suları tek tek bularak mecburen tadilat yapmamız gerekir ve bunu farklı şekillerde anlayabiliyoruz. Bazen tesisat içine küçük bir miktar boya göndeririz ve su hareketi ile sızan kısmı bulabiliriz. Kameralı su kaçağı bulma Kadıköy olağan ve olağanüstü durumlara karşı her zaman hazırlıklıdır. Teraslarda genel bir ifade ile yazmak gerekişe fayanslar yer alır ve bunların arasında bazen su çıkışları görebilirsiniz. Oradan su geldi diye ne kadar fayans arası varsa başta ıslak duranlar olmak üzere kırmak sizce durumu kurtarır mı? Peki, o fayansların altında herhangi bir boru geçmiyorsa sadece biraz uzağındaki borudaki su gelmiş ve fayansın altına yerleşmiş ise hatalı bir işlem yapmış olmaz mıyız? İşte bu olasılıklar arasında biz hatalı olanı seçmemenizin arkasında kesinlikle özellikle ses detektör yardımı ile altında tesisat olup olmadığını anlamamız vardır. Sadece var mı yok mu işlemi değildir? Oradan dışarıları, beton içlerini ıslatacak büyüklükte tazyik içinde veya damlacıklar şeklinde problemleri de anlayabiliyoruz.

Kameralı su kaçağı bulma Kadıköy tesisatçı sizlere tam olarak tadilat ihtimali olmadan binanızdaki sorunları anlamayı vaat ediyor. Eğer biz elimize matkabı almışsak bilin ki analiz sonuçları belli kısımların kırılmasını gösteriyor demektir ve doğru yolda olduğumuzu birkaç dakika sonra sizde anlayacaksınız.

Be the first to comment

Leave a comment

0532 736 48 79 TIKLA ARA
Call Now ButtonTıkla ARA : 0216 612 55 90