Osmanağa Mahallesi, Kadıköy Su Kaçağı Tespiti

Osmanağa Mahallesi, Kadıköy Su Kaçağı Tespiti, Kadıköy İstanbul Telefon 0216 612 55 90 kırmadan dökmeden su arızası bulma servisi veriyoruz. Çözüm Tesisat Kadıköy osmanağa mahallesi ve tüm semtlerine aynı gün içinde servis vermektedir.

Osmanağa mahallesi su kaçağı tespiti cihazı olan tesisatçıyız bizi arayarak alt kata akan suyu noktasal olarak buldurabilirsiniz. Firmamızda termal kamera , akustik dinleme ve pimaş içi görüntüleme kameraları ile hizmet vermektedir.

Kadıköy Osmanağa Su Kaçağı Arızası Bulma

Kadıköy Osmanağa su kaçağı tespiti sıcak su hatlarının döşendiği evlerde kırmadan betonu ıslatan kombi veya petek borularını kameralı su kaçağı tespiti ile bulmaktadır. Termal kamera teknolojisinin sırrı kızıl ötesi dalgaların yayılımından geçmektedir. Beton katmanın dışına vurmayan ıslaklıkları bile cihaz ile görebiliriz. Çizgi şeklinde yer alan kısımlar onların etrafındaki tesisat borularıdır. Bu bir örnek olup şüpheli tesisat olarak işaretleriz. Biraz da ses aygıtları ile incelemeler yaparak sızma yerlerini tam deşifre ederiz.

Kadıköy Osmanağa su kaçağı bulma binada en az maddi kayıp sunabilecek su kaçağı bulan firmalar olarak su kaçağı bulma alanında analizlere öncelik vermekteyiz. Uygun ses frekans aralığını ses detektörü ile girerek ofiste yeri bulunamayan, duvar içlerinden gelen ses dalgaları, mutfak ıslanma yerlerinin bulunması dahil hepsi için özel cihazlar kullanmaktadır. Yüzeylerde gezdirilen ses alıcısı vardır. Ses varsa arka plana yakın kısımda boru döşenmiş demektir. Özellikle sızan sular için biraz daha farklı sesler açığa çıkar. O seslerin seviyesini yükseltiriz, yani cihaz ile daha iyi duyulmasını sağlarız. Apartmandan gelen gürültüleri de bazı frekans ayarlamaları ile etkisini azaltır, yalnızca tesisattaki su kaçaklarını bulmak için bu adıma devam ederiz. Ekibimiz bir vakit sonra yerlerini bulur ve orada düzeltici önlemler alırız.

Osmanağa Mahallesi, Kadıköy Su Kaçağı Tespiti bodrum katı atık su giderinin basması ve tuvalet borusundaki atıkların alt kata akması gibi durumlarda su kaçağı bulan tesisatçı kamera ekipmanlarını önermektedir. Gider içi kılavuz kameralar ile o atık sistemlerine bakar. Kırılan kanalizasyon borularını cihaz ile bulma işlemini yapar ve onarımları da başlatırız.

Be the first to comment

Leave a comment

0532 736 48 79 TIKLA ARA
Call Now ButtonTıkla ARA : 0216 612 55 90