Koşuyolu Su Kaçağı Bulma

Koşuyolu su kaçağı bulma cihazlı tesisatçı firmamızda kırmadan kameralı sistemlerle su kaçağı tespiti ve onarım hizmetleri verilmektedir. Su kaçağı tespiti Kadıköy şubemiz Koşuyolu mahalesine aynı gün içinde hizmet verecektir.

Koşuyolu Cihazla Su Kaçağı Bulan Tesisatçı

Koşuyolu su kaçağı cihazlı tesisatçı ile en büyük ve hatta bizleri çoğu zaman zorlayan kaçaklara ilişkin eskiden kalma teknikleri kullanmadığımız için artık günümüzde daha güçlü durumdayız diyebiliriz. Apartmanların bodrum katında tüm dairelere giden temiz su ve dairelerden gelen atık hatlarına ilişkin çok sayıda geniş çaplara sahip borular vardır. Eğer ki bir gün bodrum su alırsa, aklınıza bu tesisatlardan bir tanesi mi sorun çıkardı diye düşünebilirsiniz. Belki problem daha farklı olabilir. Koşuyolu su kaçağı bulma personellerimiz ile ne kadar aklınıza boru sistemleri geliyorsa onları incelemek için kırmamıza veyahut içindeki sıvıları tahliye ederek içine kamera göndermemize gerek yoktur. Örneğin, geçici atık depolama tankının etrafında bir miktar sızıntı var. Belki boru çatlamış olabilir. Onu bulmak için eğer ki beton arkasından geliyorsa o halde tesisatın içine girebilecek uygun gider kısımlarına kamera gönderebiliriz ve bunun için herhangi bir şekilde atıkları ihraç etmemize gerek yoktur. Yani içinde atık olsa bile gerek kamera ile inceleme gerekse tıkanıklıkları açmak için benzer aparatlar ile müdahale edebiliriz. Diğer taraftan bahçe toprağından yani apartman dışından bir miktar su geliyorsa öncelikle türünü anlarız.

Koşuyolu su kaçağı bulma ekiplerimiz dış kısımlardan apartmana gelen su konusunda kaçağın geçtiği kısımları durdurmak için drenaj ve su izolasyon çalışmaları konusunda yardımcı olabilir. Fakat bu ikisini yapmanın yanı sıra o kaynağı da onardığımızda sorun çözülecektir.

Be the first to comment

Leave a comment

0532 736 48 79 TIKLA ARA
Call Now ButtonTıkla ARA : 0216 612 55 90