kadıköy su kaçağını cihazla bulan tesisatçı

Kadıköy su kaçağını cihazla bulan tesisatçı firmamızda kameralı cihazlı sistem arıza tespiti ve onarımını yapıyoruz . Su kaçağı bulma Kadıköy şubemizi arayarak noktasal su kaçağı tespit servisi alabilirsiniz.

Kadıköyde su kaçağını kameralı cihazla bulan su tesisatçısı Çözüm Merkezi aynı gün içinde ev ve iş yerlerine servis hizmeti vermektedir. Sizinde evinizde kaçak şüphesi var ise yüksek fatura geliyor ise veya alt komşuya su sızması varsa bizi arayın profesyonel destek alın.

Kadıköy Su Kaçağı Servisi

Kadıköy su kaçağını cihazla bulan tesisatçı ses dinlemesi yaparak lavabo su sızıntısını bulan firmadır. Alt komşum tavandan su aktığını söylüyor gibi vakalarda genelde üst kat komşu sorumlu tutulur. Tavan ve duvarda sararma, su damlacıklarının oluşması sinir bozucu bir hale dönüşebilmekte ve alt kata sürekli su damlaması, banyoyu kullanılamaz hale getirebilir. Aşırı tadilat ücretleri ödemeden çözümü ise bizden alabilirsiniz.

Kadıköy su kaçağını cihazla bulan su tesisatçı ses dinlemeli cihazla banyo su kaçağını arayan tesisatçıdır. Lavabo arkasındaki duvarda su akıntısı var sorunlarından tutun da ses çıkarması bazı belirtilerdir. Eski binada olmanız, basınç fazlalığı, kış ayları gibi pek çok faktör vardır. Önemli olan fayansı, duvarı kırmadan lavabo su borusundaki kaçağı bulma işlemleridir. Nasıl yapılır? Sızdırmazlık testleri uygulamaya geçilir. Ortada atık kokusu varsa kamera takılan gider boruları o daire için tek tek kontrol edilir. Kaçak yeri görüntülenir ve hasar ne ise size bilgi verilerek çözüm için ne yapmamız gerektiği anlatılır. Bu bazen pis su tıkanıklıklarından dolayı gider çatlamasına yol açan sorunlardandır. Fakat hepsi keşfedilir. Örneğin, lavabo temiz şebeke borusunda kaçak varsa bunu fayansın veya duvarın üzerine tutulacak dinleme cihazı ile yerini saptayabiliriz. Basınç testi ile de teyit alır ve konumunu belirledikten sonra yine aynı şekilde ne yapılması gerektiğini size anlatır ve fazla bir tadilat işi çıkarmadan adımlarımızı atarız.

Kadıköy su kaçağını cihazla bulan tesisatçı ses cihazıyla banyo kaçağını bulan servistir. İlaçlı kapatıcı ile su kaçaklarını önleme işlemlerinde mutlaka basıncın tekrar kontrol edilmesi ve stabil olan 3-4 bar seviyesine ulaştığını gözlemlemek gerekir. Bazı firmalar su sızıntılarını durduran ilacı ekledikten sonra eksik işçilik yaparak paranızı alıp gidebilir fakat bizim çalışmalarımız garantili olup, sorunun tamamen durdurulduğundan emin olmaktayız.

0532 736 48 79 TIKLA ARA
Call Now ButtonTıkla ARA : 0216 612 55 90